Otteluohjelma

Ottelut 2019-2020:

 

CSarja C Alempi jatkosarja

NroPvPvmKloKenttäKotiVierasTulos Katsojia
3416Pe6.12.17:00Laitilan jäähalliJyskeKaPa/SuKiKa-  
3412La7.12.14:00Merikarvian jäähalliMerikarviaJyske-  
3386To12.12.18:30Uudenkaupungin jäähalliUJKJyske-  
3422Ma16.12.18:15Laitilan jäähalliJyskeUJK-  
3436La4.1.2017:30Forssan jäähalli IFoPSJyske-  
3440Su5.1.2011:00Laitilan jäähalliJyskeTikka-  
3389La11.1.2011:15Laitilan jäähalliJyskeNoU-  
3383Ke22.1.2018:15Laitilan jäähalliJyskeLukko-  
3400Su2.2.2015:00Laitilan jäähalliJyskeFoPS-  
3404La8.2.2014:45Tikkakosken jäähalliTikkaJyske-  
3380Su9.2.2014:15Tehomet AreenaKaPa/SuKiKaJyske-  
3395Su1.3.2012:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS C2Jyske-  
3431La7.3.2016:00Laitilan jäähalliJyskeEKS C2-  
3376Su8.3.2014:00Laitilan jäähalliJyskeMerikarvia-  
3419Pe13.3.2018:30Tuki-Areena RaumaLukkoJyske-  
3425La14.3.20--:--Nokian jäähalliNoUJyske-

 

# JoukkueOVTHMPKP
1 EKS C2 (Lohko C/VI)00000-00 
2 FoPS (Lohko B/VI)00000-00 
3 Jyske (Lohko C/V)00000-00 
4 KaPa/SuKiKa (Lohko A/V)00000-00 
5 Lukko (Lohko C/IV)00000-00 
6 Merikarvia (Lohko B/V)00000-00 
7 NoU (Lohko A/IV)00000-00 
8 Tikka (Lohko A/VI)00000-00 
9 UJK (Lohko B/IV)00000-00

 

CSarja Lohko C

NroPvPvmKloKenttäKotiVierasTulos Katsojia
1065La21.9.17:45Leppävaaran jäähalliEKS C2Jyske1-18 29
1068Ma23.9.18:30Laitilan jäähalliJyskeVG-623-10 48
1070Ma30.9.18:30Laitilan jäähalliJyskeLukko4-12 42
1080La5.10.14:45Laitilan jäähalliJyskeEKS C218-3 37
1072Su6.10.15:00Järvenpään harjoitushalliHaukat C04Jyske22-0 12
1076Su13.10.16:15Laitilan jäähalliJyskeSeiskat5-10 46
1085Ti22.10.19:45Tuki-Areena RaumaLukkoJyske6-3 39
1087La9.11.14:45Laitilan jäähalliJyskeHaukat C040-16 34
1083To14.11.18:50Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62Jyske10-2 31
1091Su17.11.17:00Klaukkalan harjoitusjäähalliSeiskatJyske9-6 25

CSarja Lohko C

 

# JoukkueOVTHMPKP
1 Haukat C04101000157-1420 
2 VG-621071286-3215 
3 Seiskat1051482-6011 
4 Lukko1050596-6110 
5 Jyske1020859-994 
6 EKS C210001010-2240 
          
          
          
          
          
          
          

 

Harjoitusottelut:

* su 11.8 klo 17:30 Lukko-Jyske

 

 

Sarjaohjelma 2018 - 2019:

 

* la 22.09. klo 14:00 UJK - Jyske 7-8

* su 30.09. klo 17:00 Jyske - Turku 19-3

* la 6.10. klo 14:55 Tikka - Jyske 6-6

* su 7.10. klo 17:00 Jyske - MeLu 15-3

* la 13.10. klo 11:45 Lukko - Jyske 7-3

* la 20.10. klo 13:00 Jyske - Ilves 9-7

* su 21.10. klo 14:15 FoPS - Jyske 12-12

* la 10.11. klo 16:15 Jyske - VG -62

* la 17.11. klo 13:30 Jyske - UJK

* su 25.11. klo 11:15 Turku - Jyske

* su 2.12. klo 10:35 VG -62 - Jyske

* to 6.12. klo 11:10 MeLu - Jyske

* su 9.12. klo 14:00 Jyske - Lukko

* su 16.12. klo --:-- Ilves - Jyske

* la 5.01. klo 16:15 Jyske - Tikka

* su 13.01. klo 14:00 Jyske - FoPS

 

 

 

 

Harjoitusottelut:

 

♦la 3.2 klo 13:45 Jyske-Seiskat 

   (Jääkukko Areena, paikalla klo 12:45)

 

Sarjaohjelma 2017 - 2018:

 

♦ pe 22.9 klo 18:45 Lukko Sininen - Jyske 11-9

  (Tuki-Areena, lähtö jäähallilta klo 17:15)

♦ su 1.10 klo 11:35 VG-62 Mustat - Jyske 3-8

  (Aurinkoareena, lähtö jäähallilta 9:50)

♦ su 8.10 klo 12:30 Merikarvia - Jyske 10-7

  (Merikarvian jäähalli, lähtö jäähallilta 9.30)

♦su 15.10 klo 15:15 Jyske - Lukko keltainen 0-9

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 14:15)

♦la 21.10 klo 15:45 Jyske - Tikka 7-7

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 14:45)

♦ti 24.10 klo 18:30 Jyske - VG-62 mustat 13-6

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 17:30)

♦la 4.11 klo 16:15 Jyske - Ilves 1-13

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 15:15)

♦su 12.11 klo 15:00 Lujempi FoPS - Jyske

  (Forssan jäähalli 1, lähtö jäähallilta klo 12:00)

♦su 19.11 klo 15:15 Jyske - BLDNoU

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 14:15)

♦la 25.11 klo 13:45 Jyske - UJK

  (Jääkukko Areena, paikalla klo 12:45)

♦la 16.12 klo 11:50 Tikka - Jyske

  (Tikkakosken jäähalli)

♦la 16.12 klo 17:00 SuKiKa - Jyske

  (Suonenjoen jäähalli)

♦su 14.1.2018 klo 15:15 Jyske - Merikarvia

 (Jääkukko Areena, paikalla klo 14:15)

♦pe 19.1.2018 Lukko Sininen-Jyske

(Tuki-Areena, lähtö jäähallilta klo 17.15)

♦ti 30.1 klo 18:45 Jyske - Lukko Sininen

 (Jääkukko Areena,paikalla klo 17:45)

♦la 17.2.2018 klo 13:45 Jyske - SuKiKa

 (Jääkukko Areena, paikalla klo 12:45)

♦su 4.3.2018 klo 13:35 VG-62 keltaiset - Jyske

 (Kuparivuoren Aurinkoareena, lähtö jäähallilta klo 11:35)

♦su 11.3.2018 klo 15:15 Jyske - Lujempi FoPs

 (Jääkukko Areena,paikalla klo 14:15) 

♦la 17.3.2018 klo 14:30 Ilves - Jyske

 (siirrytään Valkeakoskelta Hervantaan linkellä)

♦la 17.3.2018 klo 12:10 BLD Nou - Jyske

 (Jäähalli Wareena, lähtö jäähallilta klo 8:45)

♦ti 20.3.2018 klo 18:45 Jyske - VG-62 keltaiset

 (Jääkukko Areena, paikalla klo 14:15)

♦ti 27.3.2018 klo 18:00 UJK-Jyske

 (Uudenkaupungin jäähalli, lähtö jäähallilta klo 16.40)