KOTIOTTELUT

Alustava kotiottelulista( 29.5.). Huom! Koronarajoitukset voivat muuttaa pelipäiviä, joten tarkkaile myös someamme.

 

 

PVMKloSarjaKoti VierasLaserkeskusValkojärvi
la 29.5.13.00D-t kilpaJyske-Lapuan Virkiäx 
la 29.5.12.00E-tJyske-Manse PP x
su 6.615:00C-tJyske Loimaax 
su 6.612.00E-tJyske-SMJ x
ma 7.618.00B-tJyske-Helsinkix 
ma 7.618.00D2-tJyske-Sastamalan Kumuri x
ma 7.618.00F-tJyske-Pesäkarhut Mintut x
ti 8.6.18.00D-t kilpaJyske-Manse PP  
ke 9.6.18.00NSSJyske Kokemäkix 
ke 9.6.18:00F-tJyske-Uki F-t x
to 10.6.18.00D-t kilpaJyske Fera D1x 
to 10.6.18.00F-pJyske-Pori F12 x
pe 11.6.18.00C-pJyske-PaiPe/Ruskox 
la 12.6.9.00D-tJyske-Pori & Säkylä  
la 12.6.11.00E-pJyske-  x
su 13.6.10.00D-tJyske-   
ma 14.6.18.00B-tJyske-Hämeenkyröx 
ma 14.6.18.00D2-tJyske-Humppilan Veikot x
ti 15.6.18.00NSSJyske Mailajunioritx 
ti 15.6.18.00E-pJyske-LP juniorit x
ti 15.6.18.00F-tJyske-Pesäkarhut Letut x
la 19.6.12.00NSSJyske Raumax 
la 19.6.16.00 MMKJyske-Ylöjärven pallox 
su 20.6.12.00F-pJyske-KaMax 
ma 21.6.18.00NMKJyske-MyVex 
ti 22.6.18.00E-tJyske-MJ x
ti 22.6.18.00F-pJyske-MyVe x
to 24.6.17.00B-tJyske-Haminax 
ma 28.6.18.00MMKJyske-Turku pesisx 
ti 29.6.18.00NSSJyske-Pesäkarhut 1x 
ti 29.6.18.00E-tJyske-Pori E09 x
ti 29.6.18.00D-t kilpaJyske-Pori mustat x
to 1.7.18.00B-tJyske-Raumax 
pe 2.7.18.00C-tJyske-Raumax 
su 4.7.15.00F-pJyske-Pori F11 x
ma 5.7.18.00C-tJyske-Porix 
ti 6.7.18.00E-pJyske-MyVe x
to 8.7.18.00B-tJyske-Hyvinkääx 
pe 9.7.18.00C-pJyske-PaiPe/Ruskox 
la 10.7.13.00C-pJyske-Hyvinkääx 
ma 12.7.18.00B-tJyske-Porix 
ma 12.7.18.00NMKJyske-Pomarkku  
ti 13.7.18.00E-tJyske-Fera E1 x
ti 13.7.18.00D-t kilpaJyske-Fera D2x 
ke 14.7.18:00MMKJyske-Humppilan Veikotx 
to 15.7.11.00C-pJyske-JoKo/Paukkux 
to 15.7.14.00C-pJyske-Paukku Dx 
to 15.7.18.00D2-tJyske-RP-PaiPe-Ahto x
la 17.7.16:00NSSJyske Pori 2x 
ma 19.7.18.00D2-tJyske-MyVe/TuPe x
la 24.7.11.00E-pJyske- x 
la 24.7.11.00E-tJyske-KoU x
ti 27.7.18:00MMKJyske-JoKo Junioritx 
pe 30.7.18.00D2-tJyske-Manse PPx 
ti 3.8.18.00E-tJyske-UPV x
to 5.8.18.00NSSJyske Ikaalinenx 
to 5.8.18.00F-pJyske-UPV x
la 7.8.13.00D2-tJyske-RP-PaiPe-Ahtox 
ma 9.8.18.00B-tJyske-Espoox 
ma 9.8.18.00NMKJyske-Pöytyä  
su 15.8.16.00NSSJyske Ruovesix 
ma 16.8.18.00NMKJyske-Porix 
ti 17.8.18.00D2-tJyske-LP juniorit x
ke 18.8.17:30NSSJyske Tamperex 
pe 20.8.18.00C-pJyske-Humppilax 
la 21.8.11.00G-/F-Jyske-JunnuSuper -turn. x
ma 23.8.18.00NMKJyske-Loimaax 
ti 24.8.18.00MMKJyske-Pesäsudetx 
to 26.8.18.00F-pJyske-EuVe x
su 29.8. MMKJyske-LPx 
su 5.9. MMKJyske-Manse PPx 
ma 6.9.18.00NMKJyske-Manse PPx