Yhteystiedot jaosto, joukkueet ja kentät

LAITILAN JYSKE PESÄPALLOJAOSTO

Jaoston pääjäsenet:

Puheenjohtaja / pelaajasiirrot / talousryhmäSami Mäki0440 223 201sami.maki@laserkeskus.fi
Varapuheenjohtaja / talousryhmäRiikka Saarela040 662 5120r_saarela@yahoo.com
Sihteeri / talousryhmäHanna Kilpi044 593 0462hkilpi123@gmail.com
Talousvastaava / talousryhmäSanna Tala sanna.tala@hotmail.fi
Varainhankinta / kioskivastaava / fanituotteetAnu Toivonen040 567 2744anuj.toivonen78@gmail.com
JuniorivastaavaVille Niemi044 241 2148ville77niemi@gmail.com
Some-vastaavaNea Nyholm044 971 1233nea.nyholm@gmail.com
TuomarivastaavaToni Rinteelä044 3509 234toni.rinteela@vexve.com
Harrastepesisvastaava   
Jäsen / tyttöpuoli   
Jäsen / poikapuoliJiri Laine  
Jäsen / talousryhmäHeikki Hakoniemi050 557 9515heikki.hakoniemi@gmail.com
Jäsen / talousryhmäJyrki Heinonen040 746 6069jyrki.heinonen@lailanet.fi
+ JoukkueetJoukkueenjohtajat  

 

Lisää pesäpalloaktiiveja otamme joukkoomme mukaan. Ota yhteyttä jaostomme puheenjohtajaan!

 

Joukkueyhteystiedot 2019, yhteystietoja päivitetään sitä mukaa, kun joukkueiden harjoitukset alkavat. 

JOUKKUEET

NIMI

TEHTÄVÄ

PUH.NUMERO

SÄHKÖPOSTI

 

Ville Niemi

Juniorivalmennuspäällikkö

044 241 2148

ville77niemi@gmail.com

 

 

 

 

 

G-tytöt (2012-2014)

Ville Niemi

 

044 241 2148

ville77niemi@gmail.com

 

 

 

 

 

G-pojat(2012-14)

Ville Niemi

Valmentaja

044 241 2148

ville77niemi@gmail.com

 

 

 

 

 

     

F-tytöt (2010-2011)

Niina Karppinen

Valmentaja

050 314 4007

niina.karppinen@gmail.com

 

Janne Saarela

Valmentaja

050 432 0495

janne.saarela@finnlamex.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F-pojat

Matti Huunonen

Valmentaja

041 503 7412

 

 Jarno VainioValmentaja0400 588 789

jarnovainio82@gmail.com

 

Pilvi KerttulaValmentaja044 589 4881kerttula_91@hotmail.com

 

    
E-tytöt     

 

Aki Vaaraslahti

Valmentaja

 

040 5537515

 

aki.vaaraslahti@gmail.com

 

 Niina Suojanen

Valmentaja/

Joukkueenjohtaja

050 322 4835niina.suojanen@gmail.com
     

E-pojat

Jyrki Heinonen

Valmentaja

040 746 6069

jyrki.heinonen@lailanet.fi

 

Jiri Laine

Valmentaja

050 567 1277

jiri.laine@project-tube.fi

 

 

 

 

 

D-tytöt

Jonna Mäki

Valmentaja

040 588 6229

jonna.maki77@gmail.com

 

Hanna Kilpi

Valmentaja

044 593 0462

hkilpi123@gmail.com

 

Henrik Halme

valmentaja

040 508 7372

henrik.halme@gmail.com

 Nea Nyholmvalmentaja044 971 1233nea.nyholm@gmail.com

D-pojat

Jiri Laine

Valmentaja

050 567 1277

jiri.laine@project-tube.fi

 

 

 

 

 

     

C-tytöt (alle 16-vuotiaat)

Sami Mäki

Valmentaja

044 022 3201

sami.maki@laserkeskus.fi

 

Teemu Astila

Valmentaja

  

 

Heikki Hakoniemi

Valmentaja

050 557 9515

heikki.hakoniemi@gmail.com

 Ville NiemiValmentaja044 241 2148ville77niemi@gmail.com
 Piia VuorioFysiikkavalmentaja  
     
Naiset MKSSami MäkiValmentaja044 022 3201sami.maki@laserkeskus.fi
 Teemu Astila

Valmentaja

  

 

Piia Vuorio

Fysiikkavalmentaja

 

 

 

Toni Rinteelä

Joukkueenjohtaja

 

 

     

Naiset NSS

Ville Niemi

valmentaja

044 241 2148

ville77niemi@gmail.com

 

Sami Mäki

valmentaja

044 022 3201

sami.maki@laserkeskus.fi

 

Heikki Hakoniemi

valmentaja/jojo

050 557 9515

heikki.hakoniemi@gmail.com

 Piia VuorioFysiikkavalmentaja  

Miehet MKS

Eemil Koskivalmentaja050 559 5766 

 

 

Laitilan pesäpallokentät:

 

Laserkeskus Areena (hiekkatekonurmi)

osoite: Urheilutie 11, 23800 Laitila (koulukeskuksen ja urheilukentän yhteydessä)

 

 

Valkojärven hiekkakentät

osoite: Valkojärventie, 23800 Laitila (tien päässä)