Otteluohjelma

LAITILAN JYSKE P06 OTTELUOHJELMA KEVÄT 2016

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
TI 26.4.18.00VG-62 KELTAINEN-JYSKE1 - 0 NAANTALI KHT
TI 3.5.18.00JYSKE-TUWE PUNAINEN3 - 5 VALKOJÄRVI
LA 14.5.12.30MAPS VALKOINEN-JYSKE TAPONKETO KHT
TO 19.5.18.00JYSKE-RAIFU KESKUSKENTTÄ
MA 23.5.18.00KAPA-JYSKE MÄNNÄINEN
  JYSKE-LIETO PUN.MUSTA KESKUSKENTTÄ
TI 7.6.18.00JYSKE-LOPS KESKUSKENTTÄ
KE 15.6.18.00APU-JYSKE AURA TEKONURMI

 

 

LAITILAN JYSKE P06 OTTELUOHJELMA SYKSY 2015

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
La 1.8.11.00LoPS-Jyske2 - 13 Hirvikoski
La 1.8.12.00Jyske-VG-62 Mustat 16 - 3Hirvikoski
Su 16.8.12.00UPK-Jyske 1 - 5Pohitulli
Su 16.8.13.00Jyske-RaiFu Mustat 5 - 2Pohitulli
La 22.8.11.00Lieto punainen-Jyske 4 - 5Paimio KHT
La 22.8.12.00PaiHa Mustat-Jyske 1 - 3Paimio KHT
La 5.9.14.00Jyske-AC Sauvo 2 - 4Keskuskenttä
La 5.9.15.00Jyske-MynPa9 - 3 Keskuskenttä

 

Jyskeen P06 joukkueen kanssa piirisarjan divaria kaudella 2015 pelaavat:

AC Sauvo, APU (Aura), Lieto Punainen, LoPS (Loimaa), MaPS Vihreä (Masku), MynPa (Mynämäki), PaiHa Mustat (Paimio), Peimari UTD (Paimio), PePe (Pertteli), PIF (Parainen), PiPS Valkoinen (Piikkiö), RaiFu (Raisio), SoVo (Somero), UPK (Uusikaupunki) ja VG-62 Mustat (Naantali).

LAITILAN JYSKE P06 OTTELUOHJELMA KEVÄT 2015
PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
SU 3.5.11.30SoVo valk.-Jyske3 - 11Somero KHT
SU 3.5.12.30Jyske-SoVo vihr. 4 - 2Somero KHT
SU 31.5.10.00Jyske-MaPS 7 - 3Hirvikoski / Loimaa
SU 31.5.11.00Jyske-LoPS 10 - 4Hirvikoski / Loimaa
SU 14.6.14.00Jyske-UPK 8 - 4Keskuskenttä
SU 14.6.15.00Jyske-RaiFu 8 - 3Keskuskenttä
LA 27.6.13.00Jyske-PIF 7 -5Kaivola / Pertteli
LA 27.6.14.00Jyske-PePe 7 - 5Kaivola / Pertteli

 

HUOM!!! Ohjelmaan saattaa tulla muutos Perttelin 27.6. osaturnauksen osalta!!!!

 

Piirisarjapelit 2014 syksy
PVMKLOKOTI VIERASPAIKKATULOS
la 09.08.201412.00PIF-JyskeParainen Aktia 4 - 5
la 09.08.201413.00RaiFu kanuunat-JyskeParainen Aktia 5 - 7
su 17.08.201411.00Jyske-PiPSKupittaa 2 Turku 3 - 2
su 17.08.201412.00TPS valkoinen-JyskeKupittaa 2 Turku 4 - 7
la 30.08.201414.00Jyske-RaiFu kanuunatLaitila keskuskenttä 7 - 9
la 30.08.201415.00PöKa-JyskeLaitila keskuskenttä 2 - 3
su 07.09.201412.00PIF-JyskePiikkiö Ovex-areena 
su 07.09.201413.00KaaNa-JyskePiikkiö Ovex-areeena7 - 5 

 

 

Sarja - F -8 Pojat - P06 5v5 lohko 2  
 PvmKloKoti-VierasTulosIDKenttä/Selite
La3.touko1030Jyske-FC RP 11-1310652Ihala KHT B
La3.touko1145Jyske-RaiFu Kanuunat 1-13310653Ihala KHT A 
La24.touko1200APU-Jyske 1-7310630Aura tekonurmi A
La24.touko1315Jyske-PöKa 7-6310632Aura tekonurmi B 
Su15.kesä1200Jyske-RaiFu Kanuunat 0-9310629Taponketo halli B 
Su15.kesä1315MaPS Nouste-Jyske 8-8310627Taponketo halli A 
Su29.kesä1400Jyske-TPS valkoinen 8-8310634Laitila keskuskenttä A
Su29.kesä1515Jyske-MynPa 19-6310635Laitila keskuskenttä A 

    

IIRO CUP Raumalla su 8.6.2014 

su 8.6.2014 klo 10.10     Jyske          -          FC Jazz red            3 - 0        

su 8.6.2014 klo 13.05     Jyske          -          TPV taifuuni            3 - 5

su 8.6.2014 klo 15.25     Jyske          -          Pallo-Iirot kelt.        1 - 5

su 8.6.2014 klo 16.35     Jyske          -          FC Eurajoki            4 - 0     

 

Kultanummiturnaus Kaarinassa 12.-13.4.2014

la 12.4.2014 klo 16.00        Jyske      -       PePe                    7 - 6             ( Frans 6 ja Aatu )

la 12.4.2014 klo 18.30        Jyske      -       Kesämäki           3 - 1             ( Frans 2 ja Kasper )

su 13.4.2014 klo 15.20       Jyske     -        Kesämäki           1 - 2             ( Aatu )

su 13.4.2014 klo 18.00       Jyske    -         FC LiePa             3 - 2             ( Aaro 2 ja Kasper )

Pori Cup 4.8.2013

 

klo 10.20 Jyske - FC Jazz07              6 - 0    (Niko 2, Oliver I, Aatu, Frans ja Kasper)

 

klo 11.40 Jyske - FC Jazz Green      8 - 0    (Niko 2, Frans 2, Oliver I 2, Kasper ja Oliver N.)

 

klo 13.40 Jyske - FC Eurajoki           5 - 0   (Niko 4 ja Frans)

 

klo 15.00 Jyske - PTU                        7 - 0   (Luka 2, Frans 2, Niko, Aatu, Oliver N)

 

Sääksjärven syysturnaus 22.9.2013

 

klo 11.00 Loiske - Jyske                    0 - 4

klo 11.30 Jyske - Leki-Futis              0 - 3

klo 12.00 YIlves B - Jyske                 1 - 3

klo 12.30 Jyske - YIlves A                 0 - 1

Tuntematon tiedostomuotoloppiaisturnaus2014.otteluohjelma.xls (107 kB)
Loppiaisturnaus Porissa 6.1.2014.