Otteluohjelma

LAITILAN JYSKE P05 OTTELUOHJELMA KEVÄT 2016

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
TI 19.4.18.00FC RP-JYSKE9 - 1RUSKO KHT
MA 2.5.18.00JYSKE-TUWE VALKOINEN 3 - 4VALKOJÄRVI
SU 8.5.12.00PÖKA 06-JYSKE 3 - 2RIIHIKOSKI UK
TI 17.5.18.00JYSKE-YLKIRI KESKUSKENTTÄ
TI 24.5.18.00VG-62 MUSTA-JYSKE NAANTALI KHT
TI 31.5.18.00JYSKE-LOPS YELLOW KESKUSKENTTÄ
LA 11.6.10.00RAIFU MUSTA-JYSKE IHALA KHT
TI 14.6.18.00JYSKE-MAPS VALKOINEN KESKUSKENTTÄ

 

LAITILAN JYSKE P05 OTTELUOHJELMA SYKSY 2015

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
La 26.9.12.00 VG-62 keltaiset-Jyske6 - 4 Naantali KHT
La 26.9.13.00Jyske-VG-62 Mustat 8 - 2Naantali KHT
Su 9.8.11.00Jyske-SalPa valkoinen 8 - 6Paimio KHT
Su 9.8.12.00Jyske-APU 2 - 10Paimio KHT
La 15.8.14.00Jyske-RaiFu 7 - 5Keskuskenttä
La 15.8.15.00Jyske-MaPS Vihreä 4 - 7Keskuskenttä
La 22.8.12.00MarttMu-Jyske 4 - 7Marttila KHT
La 22.8.13.00Jyske-PaiHa Vihreät 9 - 4Marttila KHT

 

 

Jyskeen P05 joukkueen kanssa samassa piirisarjan lohkossa kaudella 2015 pelaavat:

APU (Aura), FC RP (Rusko), LoPS Yellow (Loimaa), MaPS Mustat (Masku), MaPS Vihreä (Masku), MynPa (Mynämäki), OU (Oripää), UPK (Uusikaupunki), VG-62 Keltaiset (Naantali), VG-62 Mustat (Naantali) ja YlKiri (Yläne).

LAITILAN JYSKE P05 OTTELUOHJELMA KEVÄT 2015
PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
SU 3.5.12.00Jyske-MaPS 5 - 7Aura tekonurmi
SU 3.5.13.00Jyske-LoPS 10 - 3Aura tekonurmi
SU 31.5.12.00APU-Jyske 11 - 2Yläne koulukeskus
SU 31.5.13.00FC RP-Jyske 3 - 4Yläne koulukeskus
LA 16.5.12.00Jyske-MynPa 15 - 1Naantali KHT
LA 16.5.13.00YlKiri-Jyske 4 - 15Naantali KHT
SU 28.6.14.00Jyske-OU 4 - 4Keskuskenttä
SU 28.6.15.00Jyske-UPK 1 - 3Keskuskenttä

 

HUOM!!!! NAANTALIN PELIN UUSI AJANKOHTA!!!!! 

Harjoituspelit Rauman talviharjoitteluhallissa su 30.12.2014

klo 10.00             Jyske          -       Pallo-Iirot kelt.                1 - 1        (Miska)

klo 10.30             Jyske          -       Pallo-Iirot sin                  3 - 0       (Frans Ny., Miska, Niko)

klo 11.00             Jyske          -       FC Eurajoki                     2 - 0       (Frans Ni., Niko S)         

 

Piirisarjapelit 2014 syksy
PVMKLOKOTI VIERASPAIKKATULOS
la 03.08.201412.00Jyske-MaPS vihreäMarttila KHT 6 - 4
la 03.08.201413.15Jyske-RaiFuMarttila KHT 5 - 8
su 17.08.201411.00KaaPo Päiväläiset-JyskeKaarina KHT 5 - 6
su 17.08.201412.15Jyske-LoPSKaarina KHT 5 - 7
su 24.08.201414.00Jyske-MarttMuLaitila keskuskenttä 6 - 4
su 24.08.201415.15Jyske-FC RP valkoinenLaitila keskuskenttä 11 - 9
la 30.08.201412.00Jyske-APUTaponketo Halli Masku 5 - 4
la 30.08.201413.15Jyske-PIF redTaponteko Halli Masku 14 - 1

 

 

Sarja - F -9 Pojat - P05 Ykkönen 5v5 lohko 1 
 PvmKloKoti-VierasTulosIDKenttä/Selite
La3.touko1200MynPa-Jyske 1-9310121Laurin koulu KHT A 
La3.touko1315Jyske-OU 3-7310123Laurin koulu KHT B 
La17.touko1100FC RP valkoinen-Jyske 2-8310113Rusko KHT A
La17.touko1215YlKiri-Jyske 2-2310114Rusko KHT B 
La14.kesä1400Jyske-LoPS 3-9310125Laitila keskuskenttä A
La14.kesä1515Jyske-VG-62 8-3310126Laitila keskuskenttä A 
La28.kesä1200MaPS Vihreä-Jyske 7-10310136Oripää B 
La28.kesä1315RaiFu-Jyske 8-6310135Oripää B 

 

IIRO CUP Raumalla la 7.6.2014

la 7.6.2014 klo 10.10       Jyske          -          EuPa                       0 - 0        

la 7.6.2014 klo 11.20       Jyske          -         Ruskon Pallo          0 -2  

la 7.6.2014 klo 13.40       Jyske          -         FC Rauma              2 - 1

la 7.6.2014 klo 15.25       Jyske          -          FC Jazz red            3 - 1         

 

  Kultanummiturnaus 2014 Kaarinassa 12.4.-13.4.2014 tulokset

la 12.4.2014 klo 17.10    Jyske            -        Pallosalamat         7 - 1          (Tomi 3, Miska 2, Ilari ja Frans)

la 12.4.2014 klo 19.50    Jyske            -        LTU leijonat          11 - 1         ( Ilari 3, Niklas 3, Miska 2, Paul 2

                                                                                                                                 ja Martin)

su 13.4.2014 klo 9.50    Jyske             -         AC Sauvo              4 - 4           ( Frans 2, Miska ja Paul)

su 13.4.2014 klo 12.30  Jyske             -         KaaNa Hovirinta  5 - 3           ( Martin 2, Riku, Miska ja Ilari) 

 

 

           Sääksjärven syysturnaus su 22.9.2013 tulokset

           klo 09.00    Jyske  -  VesVi                   2-3

           klo 10.30    Loiske  -  Jyske                 0-5

           klo 12.00    Karhu-Futis  -  Jyske        5-5

           klo 13.30    Jyske  -  Leki-Futis           2-0

Tuntematon tiedostomuotoloppiaisturnaus2014.otteluohjelma.xls (107 kB)
Loppiaisturnaus Porissa 6.1.2014