Otteluohjelma

LAITILAN JYSKE P04 OTTELUOHJLELMA KEVÄT 2016

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
Ke 20.4.17.30ÅIFK T04/05-Jyske 0 - 2Parkki KHT
Ma 25.4.18.00 Jyske-Inter valkoiset 4 - 0 Valkojärvi
Ke 4.5.19.00 FC RP-Jyske 3 - 1Rusko KHT
La 14.5.15.15Jyske-MynPa Keskuskenttä
Ti 17.5.19.15Jyske-TuNL 05 Keskuskenttä
Ma 23.5.18.00 RaiFu-Jyske Kerttula KHT
Ti 31.5.19.15 Jyske-TuWe Keskuskenttä
Ma 6.6.19.15 MaPS-Jyske Taponketo KHT
Ti 14.6.19.15 Jyske-UPK Keskuskenttä

 

LAITILAN JYSKE P04 OTTELUOHJELMA SYKSY 2015

PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
Ma 3.8.19.30Jyske-RaiFu 3 - 2Keskuskenttä
Pe 14.8.18.00Wilpas/FC Hal. YJ-Jyske 1 - 5Muurla
Su 23.8.14.00Jyske-MaPS 05 5 - 4Keskuskenttä
La 29.8.11.00KaaPo Mustat-Jyske 0 - 3Kaarina KHT
Ti 1.9.18.00Jyske-MynPa 9 - 1Keskuskenttä
Pe 18.9.18.00KSF-Jyske 4 - 4Amospuisto
Ma 14.9.18.00Jyske-UPK 5 - 3Keskuskenttä
La 26.9.12.00PiPS punainen-Jyske 3 - 2OVEX-areena

 

 

Kesän 2015 piirisarjassa Jyskeen kanssa samassa lohkossa pelaavat:

AU (Alastaro), LoPS Yellow (Loimaa), MaPS Vihreä (Masku), YlKiri (Yläne), MynPa (Mynämäki), APU (Aura), UPK (Uusikaupunki), RaiFu Vihreä (Raisio), Lieto Musta (Lieto), Lieto Punainen (Lieto) ja RaiFu Musta (Raisio)

LAITILAN JYSKE P04 OTTELUOHJELMA KEVÄT 2015
PVMKLOKOTI VIERASTULOSKENTTÄ
LA 2.5.16.10RaiFu-Jyske 3 - 7Ihala KHT / Raisio
KE 6.5.18.00Jyske-UPK 3 - 1Tuunan hiekka
TI 12.5.19.15MaPS-Jyske 2 - 4Taponketo KHT / Masku
TO 21.5.18.00Jyske-APU 5 - 2Keskuskenttä
SU 31.5.13.00AU-Jyske 2 - 5Alastaro
TO 4.6.18.00Jyske-RaiFu 10 - 2Keskuskenttä
SU 14.612.00LoPS-Jyske 3 - 8Hirvikoski
TO 25.6.18.00Jyske-Lieto 12 - 1Keskuskenttä

 

 

Harjoituspeli Turussa la 28.2.2015

Klo 16.00    LiePa - Jyske                              1 - 2       (Niklas A ja Rasmus)

Harjoituspeli Turussa la 3.1.2015

klo 16.00     LiePa - Jyske                              1 - 3        (Niklas A, Arthur ja Sampo)

Talvilomaturnaus Porissa ma 29.12.2014

klo 11.30     Jyske - Loiske                             0 - 2

klo 13.00     Jyske - ToVe                                1 - 2        (Rasmus)

klo 15.30      Jyske - Koitto                              6 - 2        (Sampo 2, Niklas A, Veeti, Akseli L ja Lauri)

 

Futsal-harjoituspelit Yläneellä la 22.11.2014

klo 13.30    Jyske - Yläne                                6 - 0       (Sampo 3, Ilari 2, Miklas K. 1)

klo 14.00    Jyske - Alastaro                            7 - 2       (Ilari 3, Martin 2, Frans Ni 2, Arthur 1)

klo 14.30    Jyske - Yläne                                6 - 1       (Niko 2, Rasmus 1, Sampo 1, Arthur 1, Frans 1) 

klo 15.00    Jyske - Alastaro                           5 - 2       (Arthur 2, Frans 2, Ilari 1) 

 

Harjoituspelit Mynämäellä 13.9.2014

klo 12.00   Jyske - Lieto Mustat                    13 - 2

klo 13.15   Jyske - LoPS Borussia                 9 - 5

 

Piirisarjapelit 2014 syksy

PVMKLOKOTI VIERASPAIKKATULOS
su 3.8.201413.15APU-JyskeAura tekonurmi 0 - 3
su 3.8.201414.30LoPS Borussia-Jyske (Treenip)Aura tekonurmi 4 - 7
su 10.8.201413.15Jyske-Lieto mustatLaitila keskuskenttä 11 - 3
su 10.08.201414.30Jyske-FC Halikko UnitedLaitila keskuskenttä 14 - 6
su 10.08.201415.45Jyske-UPK P04Laitila keskuskenttä 12 - 4
la 30.08.201412.00Jyske-LoPS BorussiaHalikko nurmi 3 - 1
la 30.08.201413.15Jyske-MynPa valkoinenHalikko nurmi 9 - 1
su 07.09.201412.00FC Halikko United-JyskeSorvakko Uki 4 - 3
su 07.09.201413.15Jyske-UPK P04Sorvakko Uki 8 - 2

 

 

         
Sarja - E -10 Pojat - P04 Ykkönen 5v5 lohko 2 
 PvmKloKoti-VierasTulosOIDKenttä/Selite
La17.touko1200MynPa valkoinen-Jyske 2-9309921Laurin koulu KHT A
La17.touko1315Jyske-LoPS Borussia 3-4309922Laurin koulu KHT B
Su1.kesä1400Jyske-VG-62 Keltaiset 7-5309897Laitila keskuskenttä A
Su1.kesä1515Jyske-YlKiri 14-3309898Laitila keskuskenttä A
La7.kesä1100UPK-Jyske 6-4309913Sorvakko A 
La7.kesä1215Jyske-LoPS Borussia 7-1309914Sorvakko B 
La14.kesä1200MaPS-Jyske 4-7309925Taponketo halli A
La14.kesä1315Jyske-MynPa oranssi 12-5309927Taponketo halli B 

Futsal-peli Ugissa la 19.4.2014

                                           UPK                      -          Jyske                      4 -7            ( Rasmus 4, Arthur 2 ja Akseli)

Kultanummiturnaus 12.-13.4.2014

la 12.4.2014 klo 12.30    Jyske                    -        Peltolan pedot       9 - 0           ( Sampo, Arthur, Niklas A, Eetu

                                                                                                                                         Valtteri, Akseli H, Rasmus, Nico

                                                                                                                                          ja Niklas T. )

la 12.4.2014 klo 15.50    FC RP                  -        Jyske                       0 - 2            ( Valtteri ja Niklas A )

la 12.4.2014 klo 19.50    Jyske                    -        RaiFu                      3 - 2            ( Eetu 2 ja Niklas A )

su 13.4.2014 klo 09.50   Jyske                    -        Hurrikaanit            1 - 0             ( Eetu)

su 13.4.2014 klo 19.10   Jyske                    -        Pallo-Iirot               0 - 2    

 

IIRO CUP Raumalla 7.-8.6.

la 7.6.2014 klo 10.40     Jyske                    -           EuPa                     5 - 1

la 7.6.2014 klo 13.10     Jyske                    -           FC Jazz Red        6 - 1

la 7.6.2014 klo 15.40     Jyske                    -           FC Ulvila              4 - 1

su 8.6.2014 klo 09.00    Jyske                    -           MuSa                    0 - 3

su 8.6.2014 klo 12.30    Jyske                    -           EuPa                    3 - 1